Acasa | SmartTech | 40 de conturi Instagram de urmarit de catre pasionatii de moda

40 de conturi Instagram de urmarit de catre pasionatii de moda

 SHARE  

Adaugat in 19 februarie 2015

40 de conturi Instagram de urmarit de catre pasionatii de moda

Foto: instagram.styledumonde

Saptamana asta a inceput New York Fashion Week, dupa care urmeaza London Fashion Week, Paris Fashion Week etc. Pe langa revistele sau blogurile de moda (in functie de ce preferi), poti urmari tot ce se intampla in moda prin 40 de conturi de Instagram. Partea buna e ca nu doar in timpul acestor evenimente sunt utile, ci iti ofera inspiratie si in afara acestei perioadei.

  1. STYLE DU MONDE@styledumonde
  2. Margaret Zhang@margaret__zhang
  3. Skellie@omgliterallydead
  4. Chloe Nørgaard@chloenorgaard
  5. Mercedes-Benz Fashion Week@mbfashionweek
  6. TOME NYC@tomenyc
  7. Adam Katz Sinding@le21eme
  8. Eva Chen@evachen
  9. Prabal Gurung@prabalgurung
  10. ALEXANDER WANG@alexanderwangny
  11. Stella Bugbee@stellabugbee
  12. Julia Restoin Roitfeld@juliarestoinroitfeld
  13. Patrick Janelle@aguynamedpatrick
  14. Fei Fei Sun@feifeisun
  15. Giovanna Battaglia@bat_gio
  16. StyleCaster@stylecaster
  17. Blair Eadie / Atlantic Pacific@blaireadiebee
  18. tibi@tibi
  19. Pat McGrath@patmcgarthreal
  20. Zanita Whittington@zanitazanita
  21. Caroline de Maigret@carolinedemaigret
  22. Karlie Kloss@karliekloss
  23. Fashion Dads@fashiondads
  24. Coco Rocha@cocorocha
  25. DANNIJO@dannijo
  26. WildChild@malaikafirth
  27. TRESemmé@tresseme
  28. Julie Sariñana@sincerelyjules
  29. cameo_the_label@cameo_the_label
  30. Bag Snob@bagsnob
  31. Tom Pecheux@tompecheux
  32. Proenza Schouler@proenzaschouler
  33. Aimee Song@songofstyle
  34. Gigi Hadid@gigihadid
  35. Eugene Souleiman@euginesouleman
  36. Camille Charrière@camtyox
  37. KCD@kcdworldwide
  38. Man Repeller@manrepeller
  39. Amy Astley@amytastley
  40. Melodie Jeng@melodiejeng

sursa

.



Autor: Cristina Avadanei
 


 SHARE :  Trimite pe mail
CITESTE MAI MULTE DESPRE

5839 citiri

0 comentarii

Participa la discutie. Citeste comentariile cititorilor si exprima-ti si tu parerea!
Adauga comentariu
Nume
Email
Website
Subiect
Comentariu
2000 caractere ramase
 
  Trimite

Good to know

Plângi în fața copilului sau te ascunzi în baie? Să ascunzi emoțiile negative de copil sau să le exprimi? Studiile spun că există o cale de mijloc

Plângi în fața copilului sau te ascunzi în baie? Să ascunzi emoțiile negative de copil sau să le exprimi? Studiile spun că există o cale de mijloc

Mulți părinți nu vor să devina emoționali în fața copiilor. Este bine sa procedezi asa sau ar trebui sa ii spui copilului ca ti-e frica de paianjeni sau ca esti furios din cauza jobului? În timp ce tema este complexă, din studii reies câteva răspunsuri clare, conform theconversation .

Good to know

Prima femeie pilot din Forțele Aeriene Române instructor pe avion echipat cu motor cu reacție

Prima femeie pilot din Forțele Aeriene Române instructor pe avion echipat cu motor cu reacție

Căpitanul Andreea Oana Ardeleanu a executat astazi, de la ora 10.00, zborul de evaluare pentru obținerea calificării de instructor de zbor pe aeronava IAR 99 devenind, astfel, prima femeie pilot din Forțele Aeriene Române instructor pe avion echipat cu motor cu reacție.

Familie

„Tatăl meu a avut două familii. M-am născut când tatăl meu era încă în divorț de prima sa soție”

„Tatăl meu a avut două familii. M-am născut când tatăl meu era încă în divorț de prima sa soție”

În curând, se împlinesc 14 ani de când tatăl meu a murit. S-a întâmplat brusc și, oarecum, neașteptat. Nu mai era chiar tânăr și nici cu sănătatea nu stătea prea bine. Era însă, în ciuda problemelor de sănătate, într-o formă foarte bună. S-a dus așa cum și-a dorit: ”mâncat bine, dormit bine, dimineața sculat mort”.

Relatii

 Oamenii au parte de mai puțin sex decat crezi

Oamenii au parte de mai puțin sex decat crezi

Noi considerăm că tinerii au parte de mai mult sex decât au în realitate, iar bărbații au viziune distorsionata asupra vieții sexuale a femeilor tinere, conform unui nou studiu.

Familie

Generația lui ''am fost bătut când eram mic și uite că n-am nimic

Generația lui ''am fost bătut când eram mic și uite că n-am nimic

Au trecut câteva zile de când niște femei au plecat pe lumea cealaltă lăsându-și copiii pe mâna cine știe cui pe lumea asta. Am urmărit cât am putut cazul Nicoletei Botan. Am dat drumul chiar și la televizor, cu ocazia asta. M-am uitat la știri! M-am uitat câteva zile.

Good to know

Există femei care nu-și doresc copii. Și dacă nici nu-i fac, e foarte bine

Există femei care nu-și doresc copii. Și dacă nici nu-i fac, e foarte bine

Există femei care nu-și doresc copii, dar nu au curajul să admită și să spună. Prietena mea o recunoaște: nu-i plac copiii, nu o emoționează obrăjorii bucălați și nici nu simte că viața ei e incompletă fără o pereche de mânuțe încolăcite în jurul gâtului.

Relatii

Poti avea o viata sexuala si daca ai copii

Poti avea o viata sexuala si daca ai copii

Cand sunteti doar voi doi, sexul se poate întâmpla oricând, oriunde, dar pe masura ce familia începe să crească, momentele de intimitate pot deveni o amintire.